Forum klanu Zorg Team w grze Quake 3 Arena
Fani piłki nożnej? Chcecie obejrzeć mecz danej drużyny, ale nie wiecie kiedy? Napiszę tu z kim dana drużyna walczy, o której i na jakim kanale!
Grupa A
16.06 środa RPA - Urugwaj TVP2 godz. - 20.30
17.06 czwartek Francja - Meksyk TVP2 godz. - 20.30
22.06 wtorek Francja - RPA TVP2 godz. - 16.00
22.06 wtorek Meksyk - Urugwaj TVP2 23.30*
Grupa B
12.06 sobota Korea Południowa - Grecja TVP1 godz. - 13.30
12.06 sobota Argentyna - Nigeria TVP2 godz. - 16.00
17.06 czwartek Argentyna - Korea Południowa TVP1 godz. - 13.30
17.06 czwartek Francja - Meksyk TVP2 godz. - 20.30
22.06 wtorek Grecja - Argentyna TVP1 godz. - 20.30
23.06 środa Nigeria - Korea Południowa TVP1 godz. - 09.00*
Grupa C
12.06 sobota Anglia - USA TVP2 godz. - 20.30
13.06 niedziela Algieria - Słowenia TVP1 godz. - 13.30
18.06 piątek Słowenia - USA TVP2 godz. - 16.00
18.06 piątek Anglia - Algieria TVP1 godz. - 20.30
23.06 środa Słowenia - Anglia TVP1 godz. - 16.00
23.06 środa USA - Algieria TVP1 godz. - 23.30*
Grupa D
13.06 niedziela Niemcy - Australia TVP1 godz. - 20.30
13.06 niedziela Serbia - Ghana TVP2 godz. - 16.00
18.06 piątek Niemcy - Serbia TVP1 godz. - 13.30
19.06 sobota Ghana - Australia TVP2 godz. - 16.00
23.06 środa Ghana - Niemcy TVP2 godz. - 20.30
24.06 czwartek Australia - Serbia TVP1 godz. - 09.00*
Grupa E
14.06 poniedziałek Holandia - Dania TVP1 godz. - 13.30
14.06 poniedziałek Japonia - Kamerun TVP2 godz. - 16.00
19.06 sobota Holandia - Japonia TVP1 godz. - 13.30
19.06 sobota Kamerun - Dania TVP2 godz. - 20.30
24.06 czwartek Kamerun - Holandia TVP2 godz. - 20.30
25.06 piątek Dania - Japonia TVP1 godz. - 09.00*
Grupa F
14.06 poniedziałek Włochy - Paragwaj TVP1 godz. - 20.30
15.06 wtorek Nowa Zelandia - Słowacja TVP1 godz. - 13.30
20.06 niedziela Słowacja - Paragwaj TVP1 godz. - 13.30
20.06 niedziela Włochy - Nowa Zelandia TVP2 godz. - 16.00
24.06 czwartek Słowacja - Włochy TVP1 godz. - 16.00
24.06 czwartek Paragwaj - Nowa Zelandia TVP1 godz. - 23.30*
Grupa G
15.06 wtorek Wybrzeże K.S - Portugalia TVP2 godz. - 16.00
15.06 wtorek Brazylia - Korea Północna TVP1 godz. - 20.30
20.06 niedziela Brazylia - Wybrzeże K.S TVP2 godz. - 20.30
21.06 poniedziałek Portugalia - Korea Północna TVP1 godz. - 13.30
25.06 piątek Portugalia - Brazylia TVP2 godz. - 16.00
25.06 piątek Korea Północna - Wybrzeże K.S TVP2 godz. - 23.30*
[Ostatnia grupa - Grupa H
16.06 środa Honduras - Chile TVP1 godz. - 13.30
16.06 środa Hiszpania - Szwajcaria TVP2 godz. - 16.00
21.06 poniedziałek Chile - Szwajcaria TVP2 godz. - 16.00
21.06 poniedziałek Hiszpania - Honduras TVP1 godz. - 20.30
25.06 piątek Chile - Hiszpania TVP1 godz. - 20.30
26.06 sobota Szwajcaria - Honduras TVP1 godz. - 09.00*
* - spotkanie retransmitowane
Życzę wam miłego oglądania i wielu emocji, oraz zwycięstwa dla drużyny wybranej przez Ciebie!
Offline
Offline
Sam się męczyłem,nie kopiuję rzeczy od ludzi a jeśli tak.to rzadko
Offline
No i tak ma być.Komu kibicujecie?Ja Brazyli
Offline
Offline
Ja kibicuje na Argentyne:D Messi , Tevez i Maradonna(chociarz trener ale fajny piłkarz i super gol reka xD)Messi i Maradonna
Offline
E tam Argentyna, ja kibicuje Brazyli
Offline
TY SIE NIE ZNASZ JAK ARGENTYNA WYGRALA Z KOREA PLD. 4-1 HAHAHA! PODSKOCZYSZ? A BRAZYLIA JEDYNIE 2-1 Z KOREA PLN.
Offline
Zauważyłem, że szanownemu panu wcisnął się capslock .
Offline
No i co panowie?
Brazylia nie przedupiła na razie żadnego meczu!
Offline
Po mundialu. Chyba najlepiej będzie zamknąć temat.
Offline